Wróć do strony głównej "9" system ruletkowy cz.1

Z opisu jest widoczne, że chodzi o bardzo łagodny system. Działy są tylko 4 i polecany szereg liczbowy zapewni nam szansę na wygraną przez fajnie długich 14 spinów.


Każdy z graczy, który chociażby delikatnie zaznajomił się z regułami gry w ruletkę, zna tradycyjne możliwości stawek: niski, wysoki, parzysty, nieparzysty, czerwony, czarny, które dają nam dla możliwej wygranej do dyspozycji 18 numerów. Można także stawiać na 12 numerów, czyli na tuziny, 6 numerów, a więc six-line, 4 numery czyli rogi, 3 numery czyli streety tudzież 2 numery, mówiąc splity.
Jest tego dosyć dużo, jednak jeszcze do tego bardzo dużo brakuje. System Dziewiątka rozwiązuje jedną ze spraw, której w regułach podstawowych ruletki nie znajdziecie, a  zatem obstawianie na kombinacje 9ciu numerów.
Ruletka, mówiąc krótko, tej możliwości na płótnie w ogóle nie oferuje, co jest dziwne, ponieważ mamy przecież 36 numerów, które można idealnie bez reszty podzielić do 4 działów.
Są gracze, którzy przekonani są o tym, że w tych kombinacjach 9 numerów ukryte są numery, które mają tendencje powtarzania się. Ci gracze, którzy próbowali wpaść na to, podzielili płótno ruletki na 4 działy, i to w następujący sposób:
 
Dział 1 (3, 6, 9, 2, 5, 8, 1, 4, 7)
Dział 2 (12, 15, 18, 11, 14, 17, 10, 13, 16)
Dział 3 (21, 24, 27, 20, 23, 26, 19, 22, 25)
Dział 4 (30, 33, 36, 29, 32, 35, 28, 31, 34)

Jeżeli chcemy obstawiać „9“ jedyną możliwością, jest obstawić nią 3 żetony, dokładniej mówiąc, po jednym żetonie na każdy street. Na przykład w 1. dziale to będzie 1 żeton na street 1,2,3, kolejny żeton na street 4,5,6 oraz trzeci żeton na street 7,8,9.
Streety jak wiadomo wypłacane są w stosunku 11:1 plus pierwotna wartość żetonu, a więc łącznie 12.Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy


Mój wybór - system ruletki - cz.2

Możliwe do osiągnięcia efekty finansowe opisanego systemu:

Mój wybór - system ruletki - cz.1

Wśród graczy w ruletkę z całego świata kobiety na tej scenie pojawiają się niezwykle rzadko. Znane jest powiedzenie, że kobiety nie znoszą hazardu, i chyba to prawda.

Szczęśliwy numerek - system ruletki cz.2

Jak chyba każdy, kto spędził trochę czasu nad ruletką, wie, że obstawianie swego numeru jest czasami trochę (a często bardzo) niezrównoważone i na swój numerek, można się całkiem długo „naczekać“.

Szczęśliwy numerek - system ruletki cz.1

Ten oto w miarę prosty system przeznaczony jest raczej dla graczy, którzy mają wystarczająco dużo czasu i przynajmniej dość zasobny kapitał na grę.

Kaskada - system ruletki cz.2

Na pierwszy rzut oka, to tak wygląda jakby rzeczywiście zbyt niskie stawki były stosowane. Jednak był by to potem naprawdę klasyczny Martingale z wszystkimi jego zaletami i negatywami.

Kaskada - system ruletki cz.1

Jest to komfortowy system, umożliwiający graczowi, by delektował się grą. Niemniej twardzi rzecznicy Systemu Martingale tutaj na pewno dorzucą, że wartości żetonów powinny być wyższe w kaskadach.

"9" system ruletkowy cz.2

Jakkolwiek wygląda wszystko prosto, również tutaj proszę graczy o ostrożność. Kiedy posiadamy wygraną, którą chcieliśmy, kończymy, zamykamy grę, bądź przechodzimy na inny system.

"9" system ruletkowy cz.1

Z opisu jest widoczne, że chodzi o bardzo łagodny system. Działy są tylko 4 i polecany szereg liczbowy zapewni nam szansę na wygraną przez fajnie długich 14 spinów.

Dabl 10

Nie od dziś wiadomo, ze gracze wierzą w swą szczęśliwą gwiazdę, każdy z nich ma swój szczęśliwy numer.

7 rogów

Jest to całkowicie delikatny system, który nadaje się w chwili, kiedy gracz potrzebuje nieco odsapnąć lub jeżeli chce zachwycić w towarzystwie.

JW

Jest to bardzo ładny, prosty i łagodny system z niespodziewanymi efektami.

"6" system ruletkowy cz.2

Kolejne etapy rozgrywki "szóstki" w ruletce.

"6" system ruletkowy cz.1

System Szóstka jest jednym z tych genialnych, a jednocześnie prostych systemów, który przewidziany jest dla graczy z niskim kapitałem, zadowalających się z niższą, jednak całkiem pewną wygraną.

Dawne systemy ruletki cz. 4

Mała seria, tłumaczona jako "Thiers du cylindre" to pierwsza z zestawu specjalnych stawek w ruletce, które używane są już od stuleci.

Dawne systemy ruletki cz. 3

Zero Spiel – należy do specjalnych stawek w ruletce i starodawnych jej systemów.

Dawne systemy ruletki cz. 2

Wielka seria znana jako "Voisins du zéro" jest kombinacją stawki dziewięciu żetonów, która niezawodnie pokryje przedział wokół zera.

Dawne systemy ruletki cz. 1

Ani wielka ani mała seria nie pokryją całego koła ruletki. O numerach, które nie są zakryte przez wielką i małą serię, mówimy sieroty, czyli potocznie “Les orphelins".

Obrona rogowa w ruletce - podsumowanie

Wielka możliwość kombinacji obrony rogowej z pozostałymi systemami wpływa pozytywnie na częstotliwość jej stosowania w grze.

Obrona rogowa w ruletce - przykład 4

Ten natomiast przykład pokazuje, w jaki sposób może przesunięcie figury wpłynąć na rezultat efektu finansowego.

Obrona rogowa w ruletce - przykład 3

Obstawiamy teraz dwa konkretne numery oraz ich rogi. W tym przypadku wybierzemy numery 20 i 26.

Kontakt | Regulamin | Reklama | Polityka prywatności
(c) 2008 Banerco Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis ma charakter informacyjny i nie ma na celu propagowania żadnej formy hazardu.